PROFUMIO TAMARA – ZAPACH NA MIARĘ. ODKRYJ SWOJĄ PASJĘ

PROFUMIO TAMARA to marka, która powstała z pasji prowadzonych przeze mnie badań nad rolą ZAPACHU i jego wpływie na dobrostan i naszą aktywność psychofizyczną. Botaniczno-artystyczne kompozycje zapachowe PROFUMIO TAMARA to subtelny pachnący upominek z przesłaniem, z malutkiej włosko-polskiej manufaktury, sięgającej do tradycji rodowej, do wyszukanego smaku,  stworzony z miłości do literatury, sztuki oraz przyrody.

Każda z kompozycji zapachowcy opowiada o bohaterce włoskiej powieści. Ich dzieje to lekcja dla każdej z nas. W każdej z tych postaci możesz się przejrzeć i zastanowić nad swoim życiem, nad swoim – „dlaczego”. Każda z kompozycji i postaci, którą prezentuje -opowiada o tobie, o nas kobietach, naszej psychologii oraz naszych marzeniach.

Mam nadzieję, że sprawi ci przyjemność i dostarczy wzruszenia. Stawiam na artterapię, dzięki której zadbasz o swój dobrostan i odnajdziesz pasję, może tą, którą się z tobą podzielę.

Kompozycje zapachowe PROFUMIO TAMARA tworzę na indywidualne zamówienie. Podczas analizy olfaktorycznej dobieram nutę po nucie, komponując botaniczno-artystyczny zapach. Jest on na bazie ekologicznych substancji, o działaniu terapeutycznym, który będzie Cię wspierał emocjonalnie i psychofizycznie.

Kompozycje zapachowe PROFUMIO TAMARA – przystrojone są w elementy tkanin, koronek i dodatkowo otulone w miękkich przyjemnych dla ciebie w dotyku „ubrankach”- saszetkach z tkaniny. Czekają na Ciebie wraz z bransoletką w perfumowanym pudełeczku handmade. W pudełeczku znajdziesz też kosmetyczne i biżuteryjne sezonowe NIESPODZIANKI wraz z darami oraz zapachami natury.

Ponieważ od MIŁOŚCI do Siebie, zależy jaką masz NATURĘ i czym emanujesz, abyś mogła to poczuć,  stworzyłam wyjątkową perfumowaną bransoletkę AMATI! (Kochaj Siebie!) na którą nanosimy kropelkę wybranej kompozycji PROFUMIO TAMARA, aby  przez cały dzień  pamiętać o SOBIE, o SELF LOVE! (poniżej jej opis). W ofercie jest też bransoletka PREMIUM z weneckich koronek z tradycją XVI wiecznego rękodzielnictwa, na którą możemy nosić wybrany zapach i z korali wykonanych z piasku morskiego. Zapach eliksiru z bransoletki towarzyszy ci przez cały dzień i może być uzupełnieniem dla zapachu, który nosisz – a zatem zaproszenie do korzystania z layeringu (noszenia współbrzmiących zapachów).

Całość dopełnia obecność ERBOBALLERINY, Wysłanniczki Natury, odzianej w kwiatowo-roślinne motywy, która ma przesłanie dla Ciebie od Wróżek Przyrody. Ten drewniany blotter, na który nakładasz kropelkę zapachu – będzie ci służył  i towarzyszył jako ekodyfuzor, umilając ci pracę.

 

 

Ponieważ zapach i literaturę uczyniłam narzędziem pracy podczas warsztatów – SZTUKA ODCZUWANIA, mam nadzieję, że podobnie jak ja, zainspirujesz się i ulegniesz czarowi pracy z zapachem oraz słowem. Odkryjesz, jak inspirujące jest opowiadanie o zapachu, intuicyjne pisanie, odnajdywanie właściwych określeń do wyrażania odczuć oraz towarzyszących emocji, tworzenia artystycznych kolaży, czy rysowanie mapy odczuć.

Mara – na bazie musującej zielonej, włoskiej mandarynki z nutą wysublimowanej goryczki, do której dodałam bukiet sensualnych białych kwiatów. A na koniec doprawiłam je szczyptą ambry. Zapach na stan melancholii, oczekiwania, który doda ci witalności i wiary, że dzieli cię zaledwie krok od celu oraz spełnienia marzeń. https://kosmetykaikosmetologia.pl/profumio-tamara-kompozycja-mara/

Marianna – tętni wyrafinowanym, odświeżającym zmysły Neroli, czyli kwiatami gorzkiej pomarańczy w akompaniamencie śródziemnomorskich ziół, które posłodziłam miodem oraz kroplą balsamicznej mirry. Zachęca cię do mocy przenikania tajemnic i odwagi do pokonania trudności. Z uśmiechem i lekkością możesz zmieniać świat. https://kosmetykaikosmetologia.pl/profumio-tamara-zapach-marianna/

Rosetta – z nie pozostawiającą cię obojętną esencjonalną nutą, płynącą z mocy i mądrości drzewa różanego. Otulonego kropelką słodyczy, która skłania do wytrwania i determinacji. https://kosmetykaikosmetologia.pl/profumio-tamara-zapach-rosetta-pincio-ogrody-i-ogrody-borg-hese/

Elena – z nutą sandałowca, kadzidłowca i przyprawami korzennymi – przypominająca o kobiecej sensualności.

Lajda – z nutą białych kwiatów doprawionych kadzidłowcem i oud – zabiera cię w podróż w poszukiwaniu najlepszej strony twojej kobiecości.

 

Humanistyczno-artystyczna uczta w głąb siebie, pozwoli ci dotrzeć do podświadomości, poczuć tożsamość, odkryć twój potencjał, pasję, talent oraz misję. Ale przede wszystkim pozwoli przypomnieć ci, jak zaopiekować się SOBĄ, by stawiać SIEBIE na pierwszym miejscu.

Zapraszam Cię na autorskie warsztaty – SZTUKĘ ODCZUWANIA – stacjonarne lub on line (także na wyjazd do Włoch), podczas  których dowiesz się, jak ZAPACH oraz dary natury wspierają twój dobrostan, i w jaki sposób wpływają na twoją kreatywność, pasję oraz motywację.

WARSZTATY ZAPACHOWE – PSYCHOAROMA APERITIVO

SZTUKA ODCZUWANIA. PRIMAVERA – JESTEM ETERYCZNA. ZAPRASZAM NA STUDY TOUR DO WŁOCH

 

 

PACHNĄCE BRANSOLETKI AMATI

Podczas warsztatu istotnym elementem jest Medytacja w Ruchu, czyli zestaw przygotowanych przeze mnie ćwiczeń, które w akompaniamencie muzyki, zapachu oraz świadomego oddechu pozwolą poczuć i odczuć ciało, uwalniając z niego emocje.

 

 

 

 

kontakt: artidea@kosmetykaikosmetologia.pl