SZTUKA ODCZUWANIA. PRIMAVERA – JESTEM ETERYCZNA. ZAPRASZAM NA STUDY TOUR DO WŁOCH

 

Czy wiesz, że prawda o sobie i zmiana myślenia

na TWÓJ TEMAT – UZDROWI CIĘ?

Wystarczy tylko dostroić się do SAMEJ SIEBIE!

Podobnie, jak dobrać ulubiony zapach.

 

PRIMAVERA to WIOSNA. PRIMA – Pierwsza. Najważniejsza. VERA – Prawdziwa.  Pragnę byś tak się właśnie czuła. Zapraszam cię na tygodniowy wyjazd w formie workshopu, który będzie niezapomnianym wyjazdem  do moich ukochanych Włoch, w połączeniu z podróżą w głąb SIEBIE, opartą na synestezji zmysłów, gdzie prym wiedzie ZAPACH, który analizujemy według piramidy olfaktorycznej:  Nuta głowy, serca i bazy.

 

 

Podróż rozpoczniemy niczym Dante w „Boskiej Komedii”, metaforze życia:

 

  • od piekła, czyli pełnego goryczy wstępu (wglądu w siebie) utożsamianym z lekkimi, trwającymi chwilę nutami głowy;
  • przejdziemy przez czyściec, gdzie w nucie serca decydującej o jakości kompozycji przyjrzymy się swoim wartościom (ustalając kodeks dobrostanu);
  • aby dotrzeć do raju, szczęśliwego zakończenia, nuta naszej bazy, fundamentu (medytacja w ruchu), gdzie poczujesz połączenie duszy z ciałem. Pamiętaj, to CIAŁO jest twoim mistrzem, a TY jego uczniem.

 

Narzędziem w tej duchowej podróży, opartej na synestezji zmysłów, będą fragmenty literaturyfilozofii, psychologii pozytywnej oraz terapeutyczna moc zapachu, wsparte mądrością pochodzącą z natury, której jesteśmy częścią oraz medytacja w ruchu z dotykiem (zestaw tzw. E-MOTION rytuałów).

 

Podczas workshopu:

Przepytasz podświadomość – kim jesteś?

Odkryjesz, co ci służy, a co odbiera energię?

Odkryjesz, co daje ci satysfakcję?

Poznasz swoje wartości oraz wartości transformujące

Odkryjesz swoje talenty

Dowiesz się, co cię motywuje do działania?

Odkryjesz, jak wyrobić nowy nawyk

Poczujesz moc natury i płynącej z niej energii

Uspokoisz umysł (medytacja w ruchu)

Poznasz substancje, z których komponuje się zapachy

Wybierzesz zapach na miarę, zgodnie ze swoim stanem emocjonalnym

Emocje są bezwysiłkowe, podobnie, jak wyrobienie nowego nawyku, takiego o którym marzysz, a który wspierać będzie zestaw sensualnych rytuałów E-MOTION w akompaniamencie działającego na podświadomość zapachu.

 

ZAPYTAJ CIAŁA, ONO CI POWIE. CIAŁO JEST TWOIM MISTRZEM, A TY JEGO NAUCZYCIELEM. ZMIENISZ NAWYK ROZPOCZYNAJĄC OD CIAŁA. RUCH I DOTYK JEST CELEBRACJĄ, TWOIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM. 

A BRANSOLETKA AMATI – KOCHAJ SIEBIE Z KROPELKĄ ZAPACHU BĘDZIE TWOIM AMULETEM PRZYPOMINAJĄCYM CI O MIŁOŚCI DO SIEBIE I SYSTEMATYCZNOŚCI.

Chcesz odnaleźć SIEBIE, poczuć się wartościową, piękną, sensualną, pełna pasji?

Wpadnij do mnie na ten niezwykle bogaty warsztat, podczas którego skomponujemy dla Ciebie też ZAPACH (ProfuMIO TAMARA), który od tej pory będzie twoim AMULETEM dobrego nastroju. Gwarantuję to oraz NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA i dużo wartościowej wiedzy.

 

DLACZEGO ITALIAN STUDY TOUR W MOICH WŁOSZECH?

Ponieważ:

Tam inspiracja jest na wyciągnięcie dłoni

Tam wiosna i słoneczna aura jest przez cały rok

Tam  wyrobienie nowego stylu życia, dolce vita, nowych, zdrowych nawyków będzie zdecydowanie łatwiejszym zadaniem
Właśnie we Włoszech, w Ligurii, na wybrzeżu, COSTA DEI FIORI w kobiecym gronie pokażę ci piękno tego kraju, zapachy, smaki, sztukę, modę, wszystko to, czym możesz się zainspirować. Zwiedzimy malownicze miasteczka, a w nich dzieła sztuki. Będziemy kosztować włoskie przysmaki, których wykonanie nie jest aż tak skomplikowane. Wreszcie udamy się do włoskich manufaktur perfumeryjno-kosmetycznych, gdzie będziesz miała okazję poznać sekrety roślin i ich terapeutyczne walory oraz zanurzyć się w ich zapach.
Połączymy miłe z pożytecznym, bowiem stawiam na wiedzę, na poszerzanie horyzontów, na poczucie samoświadomości, dzięki której zawsze będziesz czuć się BOGATĄ i NAJWAŻNIEJSZĄ!
Odpowiedz szczerze na poniższe pytania:
Jak dbasz o SIEBIE?
Jak się nagradzasz?
Jak w SIEBIE inwestujesz?
Może tylko kupujesz setny krem, pięćdziesiątą sukienkę, buty, zabieg u kosmetyczki?
Objadasz się a potem masz wyrzuty sumienia?
Nie podarowujesz ciału codziennej porcji ruchu? A potem narzekasz, że tyjesz?
Czy faktycznie potrafisz zadbać o SIEBIE żeby czuć się BOGATĄ wewnętrznie i spełnioną?
Co sprawia, że twoja wartość jest najwyższa? Czyli taka, jaka powinna być każdego dnia?
Zabiorę cię w intelektualno-duchową podróż, abyś wyrobiła zdrowe i wspierające cię nawyki, także kulinarne. Aby nawyk związany z codziennym ruchem, który musi znaleźć się na liście twoich obowiązków stał się rutyną.
Abyś czuła się BOGATĄ wewnętrznie już na zawsze, a nie tylko od święta
Jesteś przecież TYM, co codziennie „fundujesz” swemu ciału, w jaki sposób go odżywiasz, jakimi jakościami wypełniasz swoje życie.
Zapraszam Cię, napisz do mnie, to wybierzmy się razem na tydzień do BELPAESE, a drugi tydzień przeznaczymy na pracę on line, w celu ugruntowania wiedzy i wypracowanych we Włoszech nawyków. Program wyjazdu z ceną otrzymasz od nas mailem.
Oferta jest także, jak zwykle propozycją dla pracowników Państwa firm.

Tamara Gotowicka

dziennikarka, italianistka, wykładowca, propagatorka Psychologii Sztuki (Artterapii), Psychokosmetologii i edukacyjnego programu Smell Education, poświęcony poznaniu zapachów w ujęciu terapeutycznym; twórczyni marki PROFUMIO  TAMARA (zapachy komponowane na miarę); autorka „English for Beauty Therapists” PZWL i programu edukacyjnego –  Beauty Aperitivo (w ramach wydawnictwa KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA: wywiady z ekspertami z dziedziny samorozwoju, urody oraz dobrostanu).  

„Polecam codzienną medytację w ruchu i otworzenie ciała na sensorium, aby nawyk stał się tak bezwysiłkowy, jak emocje. Pragnę Cię tego nauczyć.”

www.kosmetykaikosmetologia.pl

535722565