PRIMAVERA – ESENCJA KOBIECOŚCI. WZMOCNIJ POCZUCIE PEWNOŚCI SIEBIE, WARTOŚCI I NAWYKI

 

Czy wiesz, że prawda o sobie i zmiana myślenia

na TWÓJ TEMAT – UZDROWI CIĘ?

Wystarczy tylko dostroić się do SAMEJ SIEBIE!

Podobnie, jak dobrać ulubiony zapach.

 

PRIMAVERA to WIOSNA. PRIMA – Pierwsza. Najważniejsza. VERA – Prawdziwa.  Pragnę byś tak się właśnie czuła. Zapraszam cię na całodzienny warsztat, aby przypomnieć sobie o ESENCJI KOBIECOŚCI, naszych silnych stronach. Rozmawiając i przysłuchując się kobietom, słyszę, że tego, czego pragną najbardziej, to UWAGI partnera?  Aby zyskać jego zainteresowanie wystarczy wyróżnić się: 

-sposobem myślenia

-zdrowymi nawykami

-konsekwencją

-ambicją

-uczciwością i lojalnością

-hojnością i uprzejmością

-umiejętnością dawania i przyjmowania Miłości

-wewnętrznym spokojem i poczuciem własnej wartości, pewności siebie

Jak widzisz tu wcale nie chodzi o walory zewnętrzne. Wszystko, o czym Ty, Ja i ON marzymy, to tkwi wewnątrz każdej z nas. Wystarczy tylko o tym zawsze PAMIĘTAĆ.

 Podróż w głąb SIEBIE, oparta jest na synestezji zmysłów, gdzie prym wiedzie ZAPACH, który stanie się symbolem wartości i będziemy go analizować według piramidy olfaktorycznej:  Nuta głowy, serca i bazy.

 

Podróż rozpoczniemy niczym Dante w „Boskiej Komedii”, metaforze życia:

  • od piekła, czyli pełnego goryczy wstępu (wglądu w siebie) utożsamianym z lekkimi, trwającymi chwilę nutami głowy;
  • przejdziemy przez czyściec, gdzie w nucie serca decydującej o jakości kompozycji przyjrzymy się swoim wartościom (ustalając kodeks dobrostanu);
  • aby dotrzeć do raju, szczęśliwego zakończenia, nuta naszej bazy, fundamentu (medytacja w ruchu), gdzie poczujesz połączenie duszy z ciałem. Pamiętaj, to CIAŁO jest twoim mistrzem, a TY jego uczniem.

Narzędziem duchowej podróży, opartej na synestezji zmysłów, będą fragmenty literaturyfilozofii, psychologii pozytywnej oraz terapeutyczna moc zapachu, wsparte mądrością pochodzącą z natury, której jesteśmy częścią oraz medytacja w ruchu z dotykiem (zestaw tzw. E-MOTION rytuałów).

Podczas workshopu:

Przepytasz podświadomość – kim jesteś?

Odkryjesz, co ci służy, a co odbiera energię?

Odkryjesz, co daje ci satysfakcję?

Poznasz swoje wartości oraz wartości transformujące

Odkryjesz swoje talenty

Dowiesz się, co cię motywuje do działania?

Odkryjesz, jak wyrobić nowy nawyk

Poczujesz moc natury i płynącej z niej energii

Uspokoisz umysł (medytacja w ruchu)

Poznasz substancje, z których komponuje się zapachy

Wybierzesz zapach na miarę, zgodnie ze swoim stanem emocjonalnym

Emocje są bezwysiłkowe, podobnie, jak wyrobienie nowego nawyku, takiego o którym marzysz, a który wspierać będzie zestaw sensualnych rytuałów E-MOTION w akompaniamencie działającego na podświadomość zapachu.

 

ZAPYTAJ CIAŁA, ONO CI POWIE. CIAŁO JEST TWOIM MISTRZEM, A TY JEGO NAUCZYCIELEM. ZMIENISZ NAWYK ROZPOCZYNAJĄC OD CIAŁA. RUCH I DOTYK JEST CELEBRACJĄ, TWOIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM. 

A BRANSOLETKA AMATI – KOCHAJ SIEBIE Z KROPELKĄ ZAPACHU BĘDZIE TWOIM AMULETEM PRZYPOMINAJĄCYM CI O MIŁOŚCI DO SIEBIE I SYSTEMATYCZNOŚCI.

 

Warsztat PrimaVera istnieje też w wersji rozbudowanej, w postaci tygodniowego wyjazdu do Włoch.

DLACZEGO ITALIAN STUDY TOUR W EWŁOSZECH?

Ponieważ:

Tam inspiracja jest na wyciągnięcie dłoni

Tam wiosna i słoneczna aura jest przez cały rok

Tam  wyrobienie nowego stylu życia, dolce vita, nowych, zdrowych nawyków będzie przyjemnym zadaniem
Zapraszam cię do Ligurii, na wybrzeże, COSTA DEI FIORI, gdzie w kobiecym gronie spędzimy wyjątkowo owocny czas. Pokażę ci piękno tego kraju, zapachy, smaki, sztukę, modę, wszystko to, czym możesz się zainspirować. Zwiedzimy malownicze miasteczka, a w nich dzieła sztuki. Będziemy kosztować włoskie przysmaki. Udamy się do włoskich manufaktur perfumeryjno-kosmetycznych, gdzie będziesz miała okazję poznać sekrety roślin i ich terapeutyczne walory oraz zanurzyć się w ich zapach.
Połączymy miłe z pożytecznym, bowiem stawiam na wiedzę, na poszerzanie horyzontów, na poczucie samoświadomości, dzięki której zawsze będziesz czuć się PrimaVera – NAJWAŻNIEJSZĄ i PRAWDZIWIE NATURALNĄ!
Odpowiedz szczerze na poniższe pytania:
Jak dbasz o SIEBIE?
Jak się nagradzasz?
Jak w SIEBIE inwestujesz?
Może tylko kupujesz setny krem, pięćdziesiątą sukienkę, buty, zabieg u kosmetyczki?
Objadasz się a potem masz wyrzuty sumienia?
Nie podarowujesz ciału codziennej porcji ruchu? A potem narzekasz, że tyjesz?
Czy faktycznie potrafisz zadbać o SIEBIE żeby czuć się BOGATĄ wewnętrznie i spełnioną?
Co sprawia, że twoja wartość jest najwyższa? Czyli taka, jaka powinna być każdego dnia?
Napisz do mnie, to wybierzmy się razem na tydzień do BELPAESE, a drugi tydzień przeznaczymy na pracę on line, w celu ugruntowania wiedzy i wypracowanych we Włoszech nawyków. Program wyjazdu z ceną otrzymasz od nas mailem.
Oferta jest także, jak zwykle propozycją dla pracowników Państwa firm.

Tamara Gotowicka

dziennikarka, italianistka, doktor nauk humanistycznych, wykładowca, propagatorka Psychologii Sztuki (Artterapii), Psychokosmetologii i edukacyjnego programu Smell Education (wszystko o zmyśle powonienia, roli zapachów w ujęciu terapeutycznym); twórczyni marki PROFUMIO TAMARA (zapachy komponowane na miarę); autorka „English for Beauty Therapists” PZWL i programu edukacyjnego –  Beauty Aperitivo (w ramach wydawnictwa KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA: wywiady z ekspertami z dziedziny samorozwoju, urody oraz dobrostanu).  

„Polecam codzienną medytację w ruchu i otworzenie ciała na sensorium, aby nawyk stał się tak bezwysiłkowy, jak emocje. Pragnę Cię tego nauczyć.”

www.kosmetykaikosmetologia.pl

535722565