PACHNĄCE BRANSOLETKI AMATI

 

AMATI – KOCHAJ SIEBIE

Pachnące bransoletki z przypominajką, AMATI! KOCHAJ SIEBIE!
niczym mantra
PRZYPOMINAJĄ CI O MIŁOŚCI DO SIEBIE!
Bransoletki hand made, z wyhaftowanym przesłaniem AMATI – KOCHAJ SIEBIE, przypominają tę, którą zakłada się DZIECKU przychodzącemu  na świat, powstały w wyniku mojej
WDZIĘCZNOŚCI wobec Wszystkich OSÓB, dzięki którym weszłam na drogę SAMOROZWOJU!
Zdałam sobie sprawę, jak ważna jest w tym procesie MIŁOŚĆ do SAMEJ SIEBIE!
Zdałam sobie sprawę z tego, jak istotne jest połączenie z planem duszy. Jak ważne jest uznanie dla SIEBIE.
Dla wszystkiego tego, co mam w sobie!
Wystarczy, że zaakceptuję wszystkie moje części, cechy.
Najpierw należy pokochać SIEBIE, aby potem móc KOCHAĆ innych. To MIŁOŚĆ dojrzała, bez oczekiwań,
bez oceny, bez rozczarowania.
Kontakt z przyrodą, jej piękno oraz zapachy, które są przewodnikiem na ścieżce moich pasji,  profesji, doprowadziły mnie do miejsca, w którym narodził się pomysł stworzenia narzędzia, dzięki któremu proces rozwoju osobistego, odzyskanie miłości wewnętrznego dziecka, stanie się wzmocniony. A to, dzięki ZAPACHOWI. To ZAPACHOWI poświęciłam ostatnie lata pracy,  skupiając uwagę na wnikliwej analizie jego fenomenu. Prowadziłam badania naukowe pod kątem zgłębiania emocji, wskazując na terapeutyczne właściwości zapachu, na jego funkcje poznawcze, psychoaktywne. Pobudzanie pamięci, wyobraźni, kreatywności, funkcji społecznych, relacyjnych, a przede wszystkim oddziaływanie zapachu na poczucie estetyki i jego właściwości relaksacyjne. Wdychając zapach świadomie ODDYCHAMY!
Ponieważ zapach nie lubi sztuczności, kłamstwa, obnaża wręcz nasze uczucia, przekonania, podobnie, nie lubi metalu i innych chłodnych tworzyw, które wraz z nimi w kontakcie ze skórą, mogą powodować przebarwienia i alergie, dlatego bransoletki  AMATI są z bawełnianych tkanin. Poza tym ponieważ nosimy już zwykle bransoletki złote, srebrne, koralikowe więc oryginalność bransoletki AMATI, polega też na tym, że dyskretnie im towarzyszy. A kropelka olejku eterycznego, czyli we właściwej dozie,  nałożona na bransoletkę AMATI, z łatwością wnika w krwiobieg, a ty odczuwasz wraz z płynącymi nutami – ekscytację i zachwyt. Baw się zapachem, jak modą. Tak, jak ja to robię!
Stworzone przeze mnie kompozycje olejków psychokosmetologicznych, jak np. na bazie Rumianku włoskiego oraz Neroli, czy Green Mandarine doprawione nutą soczystej Lemongrass ze szczyptą czarnego pieprzu naniesione na bransoletkę, będą Ci przez wiele godzin przypominać o MIŁOŚCI DO SIEBIE! Do twojego wewnętrznego DZIECKA!
O tym, że że jesteś najważniejsza!
To przesłanie doda ci sił!
Zapach zakotwiczy to przekonanie w Twojej podświadomości.
A dzięki intensywnym doznaniom olfaktorycznym, także wzrokowym i dotykowi, wyrobisz w sobie przekonanie, że życie jest fascynujące, jeśli tylko wypełnisz je MIŁOŚCIĄ.
A TY i JA, dzięki MIŁOŚCI możemy dokonać wszystkiego.
Jesteś Artystką swojego życia!
Tak, jak JA – ArtiDea! BOGINIĄ SZTUKI.
Sztuki Życia, gdzie MIŁOŚĆ – ARS AMANDI odgrywa w nim najważniejszą rolę!
Ps. Aby nadać bransoletce mocy, w zestawie wraz z psychokosmetologicznym olejkiem, znajdziesz pozłacane SERDUSZKO, które przyszyj na TASIEMCE, w miejscu, gdzie będzie ci najbardziej pasować.
Ten rytuał wykonany kobiecymi dłońmi wzmocni energię twojego pachnącego amuletu.
Zapal świecę, nastaw ulubioną muzykę i ozdób bransoletkę energią Twojego bijącego MIŁOŚCIĄ SERCA.
Podaj dalej… z MIŁOŚCIĄ
Tamara Gotowicka