ZAPACHOWE PIERŚCIONKI PROFUMIO TAMARA ANELLI CORALLINI

Do kolekcji pachnącej biżuterii PROFUMIO TAMARA i bransoletek AMATI, KOCHAJ SIEBIE oraz tych z weneckiej koronki, dołączają pierścionki. ANELLI CORALLINI, są magiczne i sensualne.

Są spersonifikowane i wykonane ręcznie, z wyselekcjonowanych koralików o niepowtarzalnym wzorze. Jedyne na rynku z PERFUMOWANYM KORALIKIEM, TWOIM PACHNĄCYM AMULETEM.

Na koralik, wykonany z piasku znad Bałtyku, o witalnej energii morza, nanosisz kropelkę ulubionej kompozycji PROFUMIO TAMARA. Wybrany zapach czaruje twoje zmysły przez cały dzień, a Ty odczuwasz dzięki niemu radość i swoją KOBIECĄ MOC.

Moc delikatności, sensualności oraz kreatywności.

Zapach jest sztuką i kocha występować w pięknym towarzystwie. Dodaje kobiecie nie tylko animuszu, czyniąc ją atrakcyjną, ale stanowi  o jej lekkości, delikatności, zwiewności. To za sprawą dziewczęcej biżuterii, którą ci podarowuję. Możesz się nią bawić i komponować, podobnie jak zapach, zmieniając pierścionki nawet kilka razy dziennie i zestawiając je według twojej inwencji i gustu.

Koralikowe pierścionki świetnie współgrają z biżuterią ze złota i srebra. Dodają jej włoskiego stylu, w którym ceni się wyrafinowanie, sztukę, kwiecistość i oryginalność.

W magicznym pudełeczku BOMBONIERE (w tradycji włoskiej taki prezent otrzymuja goście podczas ceremonii ślubnej) czeka na Ciebie wybrana kompozycja zapachowa PROFUMIO TAMARA  z bransoletką, pierścionkiem ANELLO CORALLINO oraz z niespodzianką od Natury, która jest najlepszą Twórczynią piękna i naszego dobrostanu, którym się z Tobą pragnę podzielić…

Buon PROFUMO!