NAJNOWSZY NUMER 99

Tak prezentuje się wiosenny numer KOSMETYKI I KOSMETOLOGII nr 99. Oprócz tematów kosmetycznych, czyli najnowszych zabiegów, na które warto zwrócić uwagę, prezentację technologii i osiągnięć kosmetologii rozwijającej się w tempie wręcz oszałamiającym, zwróćcie uwagę na zagadnienia zdrowotne. Jak zadbać o wzrok, bo coraz częściej zapadamy na zaćmę, jaskrę i inne choroby oczu. Artykuł o rzadkich, ciężkich chorobach skóry,  skłoni nas z pewnością do pewnej refleksji, że nie powinniśmy przesadzać z naszymi problemami, niedoskonałościami cery. Bowiem są na prawdę dużo gorsze schorzenia.

Okladka KIK 99

Jak zwykle mamy wiele zaproszeń na podyplomową kosmetologię do Łodzi, kursy mezoterapii, czy warsztaty, np. robienia kosmetyków naturalnych i pachnących, jak najbardziej ekskluzywne perfumy… Bo kto powiedział, że produkty naturalne mają być bezzapachowe…
Przygotowaliśmy ciekawe relacje z wystaw, tym razem zwiedzanych we Włoszech, które mnie zainspirowały i z pewnością w kolejnych numerach będą do nich nawiązania w różnych artykułach. W KOSMETYCE I KOSMETOLOGII przygotowuję zawsze recenzje książek z nadzieją, że znajdziecie w nich natchnienie. W rubryce poświęconej rozwojowi osobowości, polecam tekst, rodzaj instrukcji, w jaki sposób, a okazuje się, że w niezwykle prosty, można zrobić porządek. W dosłownym znaczeniu i przenośni. Oczywiście w naszym życiu, by poczuć się lekko i mieć energię. Bowiem nigdy nie jest za późno na zmiany. A jeśli o nich mowa, to oczywiście w KOSMETYCE I KOSMETOLOGII nasycicie oczy cudownymi kreacjami makijażu, bez którego nasze życie wyglądałoby smutno. Polecam wywiady z osobami, od których z pewnością dużo się dowiemy i nauczymy, m. in dr Haliną Miller, zafascynowaną ideą medycyny antyaging, czy wizażystką, Aleksandrą Kulmą. Inspiracje są przecież najważniejsze w naszym życiu. Zapraszam do lektury KOSMETYKI I KOSMETOLOGII i życzę pięknej wiosny!

Tamara Gotowicka, redaktor naczelna
PS. Polecam nr 98 z pierwszym w Polsce KALENDARZEM Z PERFUMAMI. Wspaniały prezent np. dla Klientów Waszego salonu. Do nabycia w redakcji.
artidea@kosmetykaikosmetologia.pl