SPA W GŁĘBOCZKU


Jest takie miejsce, gdzie czas płynie wolniej. A my w pięknym otoczeniu odnajdziemy wytchnienie. To VINE RESORT & SPA GŁĘBOCZEK na pojezierzu brodnickim (ok. 200 km od Warszawy) nad jeziorem Forbid, którego widok rozpościerał się z mojego apartamentu. SPA należy do naszych ulubionych. Zobaczcie sami, jak można się tu zrelaksować i naładować baterie.

głeb2

Kompleks składa się z kilku wolnostojących zabudowań. Mieszkaliśmy w chacie wiejskiej. 
głeb 1
Apartament urządzono ze smakiem. Oddaje klimat miejsca, w którym się znajdujemy. Drewno, kamień, dużo bieli i odcieni natury (beże, brązy) – to wszystko pozytywnie działa na zmysły i wycisza.

apart
apartmanet
aparta
W SPA skorzystaliśmy z basenu, jacuzzi, aromatycznej kwiatowej sauny. Rozpieszczano nas masażem, który odblokował stresy skumulowane w mięśniach. 
głeb 3
Był również seans w kołysce ALFA oraz fantastyczny zabieg na twarz, z masażem i kosmetykami marki HAPPY MORE, w trakcie którego kosmetyczka aplikuje płaty srebra i złota, które doskonale zadziałały na moją problemową skórę. Poczułam się zrelaksowana. Nic dziwnego – cera promieniała. A ja razem z nią, jak zauważyli uczestnicy. 
happy more krem
głeb 4

głęboczkek11

Nie zabrakło uciech kulinarnych dla podniebienia. Zdrowe menu, soki przygotowywane według inwencji każdego uczestnika  oraz przepyszne desery wzbudzające westchnienia wielu koleżanek – były także atrakcją tego niezwykle udanego pobytu.

ja i ewelina w głęboczek

W SPA zadbaliśmy także o nasze kręgosłupy. Codziennie rano była gimnastyka pod hasłem – Zdrowy kręgosłup.I ćwiczenia FIT BALL, które szczególnie przypadły mi go gustu.

cwiczenia na piłakch głęboczek

No i zajęcia NORDIC WALKING, które wywołały nasze zadowolenie, czyli kilkugodzinny marsz do pachnącego lasu. A w nim podziwialiśmy jeziora, ślady łapek jakiś zwierząt pozostawione na śniegu. I  upajaliśmy się błogą ciszą …

głeb 5

głeb 7

Zadbano także o nasze psychiczne pokłady. W tym celu przygotowano dla uczestników warsztaty z coachingu. Były okazją do zastanowienia się nad życiem i naszymi potrzebami, celami. Więcej informacji w najnowszym nr 99 czasopisma KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA.