WSZECHSTRONNY OLEJEK BIO OIL


Na lutowej konferencji prasowej zaprezentowano wszechstronne walory pielęgnacyjne olejku – BIO OIL. Pokochały go kobiety zwłaszcza w ciąży, bo poprawia wygląd skóry, niweluje rozstępy. Stąd rekomendacja ze strony położnych. 

bio oil8

Ale olejek ma także inne właściwości. Pomaga skórze w regeneracji,  dlatego stosujemy go do różnego rodzaju blizn, nawet na zmiany  potrądzikowe – o czym opowiedziała dr dermatolog Kamila Padlewska. Olejek przyspiesza proces gojenia ran, dlatego warto go zawsze mieć pod ręką.

bio oil 7

Po Bio Oil powinny sięgnąć osoby, które mają nierównomierny koloryt skóry. Poprawia bowiem wygląd zmian pigmentacyjnych oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym opalaniem. Stosujemy go dwa razy dziennie przez minimum trzy miesiące. Podczas ciąży powinnyśmy regularnie wsmarowywać olejek w miejsca skłonne do rozstępów już od drugiego trymestru.


bio oil 4

Tamara Gotowicka, KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA z Moniką Gołębiewską, PR Manager Cederroth

W recepurze Bio oil znajduje się m. in witamina E chroniąca skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, olejek z nagietka i rozmarynu o właściwościach regenerujących, olejek lawendowy, który koi podrażnienia oraz PURCELLIN OIL™ składnik, zapewniający niespotykane dotąd właściwości tego produktu. Dzięki temu olejek idealnie się wchłania, dobrze odżywia i nawilża skórę, ale przede wszystkim – co potwierdzają liczne badania kliniczne –  skutecznie poprawia jej jakość.

Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r. Bio-Oil zdobył już 137 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. A w 17 krajach (w tym także w Polsce) zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.