MISS KOSMETYCZEK 2014


NOWA MISS KOSMETYCZEK CLARENY 2014

19 stycznia br. w warszawskim hotelu Radisson Blu wzieliśmy udział w gali związanej z konkursem Miss Kosmetyczek 2014 organizowanym od 5 lat przez firmę Clarena. Obradując w jury nie mieliśmy wątpliwości. Zwyciężyła Magda Romanowska z Bydgoszczy, która  oczarowała jury urodą. Jak powiedziała zwyciężczyni – to dla niej ogromne wyróżnienie, biorąc pod uwagę tak silną i piękną konkurencję. Bo faktycznie 12 finalistek wyróżniało się wdziękiem i rzeczowo odpowiadało na pytania jury.

Pierwszą Wice Miss została Iwona Mularska ze Starachowic, drugą – krakowianka, Anna Kuczak. A 14 000 głosów internautów pozwoliło Kamili Samlik z Raciborza zdobyć tytuł Miss Internautów. Na finalistki konkursu Miss Kosmetyczek czekały atrakcyjne nagrody: pakiet szkoleń, bony na zakupy kosmetyków marki Clarena oraz liczne prezenty od partnerów i patronów medialnych.

Pomysłodawczynią wyborów Miss Kosmetyczek jest Patrcia Popoławska, prezes Clareny, która podreśliła, że każdego roku widząc nowe kosmetyczki dostające szansę na jeszcze lepszy rozwój swoich kompetencji, jest przekonana, że ten plebiscyt ma sens. – powiedziała Patricia Popławska firmy Clarena.

Galę uświetnił recital Olgi Bończyk. Wśród kibicujących kosmetyczkom gości, jury była m. in Monikam  Richardson, Olga Borys, Odeta Moro-Figurska, Anna Samusionek, Magdalena Wójcik, Tomasz Jacyków, Robert Korzeniowski. Diamentową Galę prowadził Tomasz Kammel.