LEKCJA MAKIJAŻU W SEPHORZE

MAKE UP SCHOOL

Sephora zaprosiła nas na konferencję poświęconą innowacyjnemu projektowi „Make-Up School”. Są to spotkania podczas, których w Sephorze będzie można dobrać makijaż i nauczyć się jego tajników. Zajęcia odbywają się w grupach. Podczas półtoragodzinnej lekcji blogerki zaprezentują jeden z trzech najczęściej oglądanych, a zatem najbardziej cieszących się zainteresowaniem pań makijaży. Będą to: Smoky Eyes, Paryski Look (z nauką malowania kresek) oraz Business Make Up. Porady poprowadzą autorki bloga „Make up w wielkim mieście”. Blogerki zaprezentują technikę na jednej część twarzy u każdej uczestniczki, a na drugiej, każda z nich musi spróbować własnych sił i wykonać makijaż.

sephora makijaż

 Ja także skorzystałam z lekcji makijażu. Oto wynik stylizacji, którą wykonała Dagmara. Przy moim układzie oczu i dosyć dużym miejscu na powiece, Dagmara zaakcentowała ciemniejszym kolorem załamanie powieki. W tym miejscu rozprowadziła fioletowy cień zmieszany z szarością. Usta pozostawiła w naturalnym morelowym odcieniu. Krok po kroku wykonałam ten makijaż na drugiej powiece. Z kolei makijaż Dagmary to dosyć mocno podkreślone czarną kreską piękne piwne oczy oraz matowa pomadka w kolorze intensywnej fuksji. Wyglądała pięknie.

sehora makijaż z sergiuszem

Od prawej: Tamara Gotowicka KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA z reprezentantami marki SEPHORA, Małgorzatą Dzięcielewską, dyrektor ds marketingu i Sergiuszem Osmańskim, dyrektorem artystycznym i PR.