WARSZTATY KOMPONOWANIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH

KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA TWÓJ PRZEPIS NA NATURALNĄ PIELĘGNACJĘ

Warsztaty komponowania kosmetyków naturalnych są propozycją dla każdego. Także dla pracowników firmy, np. na imprezę integracyjną. Dla młodzieży i studentów jako cenny drogowskaz w wyborze zdrowego stylu życia.

ja w vapiano marzec 2013Podczas warsztatów tworzymy kosmetyki naturalne, czyli te najwyższej jakości, bo co najważniejsze pozbawione są one szkodliwych syntetycznych substancji. Warsztaty są propozycją dla osób, którym bliska jest idea ekologii, którym zależy na ciekawym spędzeniu czasu, w miłej atmosferze i wzbogaceniu wiedzy. A zatem są propozycją edukacyjną łączącą miłe z pożytecznym. Serdecznie zapraszam

Tamara Gotowicka redaktor naczelna i wydawca

W programie jednodniowych warsztatów komponowania kosmetyków naturalnych

  • Jeśli chcesz nauczyć się robić kosmetyki naturalne, prawidłowo komponować ich receptury
  • Jeśli zależy Ci na umiejętności czytania etykietek kosmetyków, i rozróżniać kosmetyki pochodzenia naturalnego od innych dostępnych na rynku.
  • Jeśli chcesz poznać ciekawe receptury produktów naturalnych stworzone przez współpracujących z nami ekspertów w tej dziedzinie w Polsce i we Włoszech, to zapraszamy na warsztaty komponowania kosmetyków z produktów naturalnych.

suszki

  • Poznasz potrzeby skóry, nauczysz się, jak przygotować w domu produkty naturalne do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Przygotowane kosmetyki będą pozbawione substancji drażniących i konserwantów.
  • Dowiesz się o ciekawej historii kosmetyków naturalnych.
  • Poznasz produkty Bio, Eco, dostępne w Polsce, Niemczech i we Włoszech.
  • Poznasz nieskomplikowane a bardzo wartościowe przepisy na zdrową dietę korzystnie wpływającą na cerę, włosy i paznokcie.
  • Ponadto czeka na Ciebie niezwykle ciekawa prezentacja dotycząca trendów w pielęgnacji i makijażu z zastosowaniem kosmetyków naturalnych.
  • Dowiesz się, w jaki sposób podkreślać walory urody.

Będzie wiele innych atrakcji, w tym upominki, degustacje oraz konkursy! Na zwycięzców czekają nagrody!

4 godzinne warsztaty

(w cenie: materiały szkoleniowe, surowce do przyrządzania kosmetyków, atrakcyjne upominki kosmetyczne oraz nasze ulubione książki).

       EDUKUJEMY I INSPIRUJMY EKOLOGICZNIE