WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH I MYDEŁEK O PIĘKNYCH ZAPACHACH

logo KIK najnowsze
nat

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych o pięknym zapachu są propozycją dla każdego, komu bliski jest ekologiczny styl życia. Organizujemy je od 2007 roku w formie eventu: dla pracowników Państwa firmy, np. na imprezę integracyjną.

W programie mamy ciekawą propozycję na wieczór panieński, Imieniny, Urodziny.

Istnieje też możliwość wykupienia bonów upominkowych na prezent, np. pod choinkę.  

Warsztaty są  propozycją na spotkania edukacyjne z dziećmi i młodzieżą, którym przekazujemy rzetelną wiedzę na temat pielęgnacji w duchu eko w połączeniu z poznaniem roli ZAPACHU w życiu człowieka.

TYLKO U NAS! Warsztaty w wersji dla PAR, dla NIEJ I DLA NIEGO!  w kontekście kosmetyki sensualnej, z historią afrodyzjaków, miłości i sztuki kochania od starożytności do naszych czasów.

TYLKO U NAS! Warsztaty w kontekście historii sztuki, muzyki oraz symboliki roślin.

TYLKO U NAS! Warsztaty w języku angielskim i włoskim.

Proponujemy też warsztaty poświęcone wytwarzaniu ECO MYDEŁEK, na bazie receptur włoskich manufaktur, dla różnych typów skóry, w tym dla skór problematycznych, w różnych formach i o różnym przeznaczeniu,  np. kostki peelingujące. Ich walorem jest to, że wykonane są ręcznie, z najlepszych substancji pochodzenia naturalnego i mają piękny design i ZAPACHY, których zadaniem jest aromaterapeutyczne działanie na zmysły. Każde z nich ma ciekawą historię nawiązującą do włoskich, która jest też niewątpliwym interesującym i edukującym przesłaniem dla osoby, która stanie się  właścicielem ECO MYDEŁKA.

Możliwość zamówienia spersonalizowanych mydeł, jako prezenty dla Pracowników firmy.

16114846_1587311064619646_6500811025563722124_n

 ZAPRASZAMY W PODRÓŻ WYPEŁNIONĄ ZAPACHAMI I DO ODKRYWANIA PONADCZASOWYCH ELIKSIRÓW PIĘKNOŚCI

          PROGRAM:

 • Nauczysz się robić kosmetyki naturalne z półproduktów, produktów dostępnych w domu, sklepie spożywczym, zielarniach, a nawet rosnących w ogrodzie, prawidłowo komponować ich receptury.
 • Nauczysz się czytać etykietki kosmetyków, rozróżniać kosmetyki pochodzenia naturalnego od innych dostępnych na rynku.
 • Poznasz ciekawe i nieskomplikowane receptury produktów naturalnych, stworzone przez współpracujących z nami ekspertów w tej dziedzinie w Polsce i we Włoszech.
 • Poznasz potrzeby skóry, nauczysz się, jak przygotować w domu produkty naturalne do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci pozbawione substancji drażniących i konserwantów.
 • Dowiesz się o ciekawej historii kosmetyki naturalnej. Poznasz wielowiekową tradycję manufaktur zajmujących się tworzeniem produktów pochodzenia naturalnego.
 • Poznasz produkty Bio, Eco, vegańskie, dostępne w Polsce, Niemczech i we Włoszech i innych krajach.
 • Poznasz nieskomplikowane, a wartościowe przepisy na zdrową dietę korzystnie wpływającą na cerę, włosy i paznokcie.
 • Ponadto czeka na Ciebie prezentacja trendów w pielęgnacji i makijażu z zastosowaniem kosmetyków naturalnych.
 • Dowiesz się, w jaki sposób podkreślać walory urody.
 • Pogłębisz wiedzę z zakresu aromaterapii. Dowiesz się, jak dobierać zapachy kosmetyków i jakie jest ich działanie na psychikę.
 • Nauczysz się prostych, a skutecznych receptur środków dbających o higienę domu.

nat5_n

Oferujemy wiele atrakcji, w tym upominki, degustacje oraz konkursy! Na zwycięzców czekają nagrody! W tle muzyka oraz szczypta historii wybranych utworów, powiązanych tematycznie z kwiatami i ich symboliką w sztuce.

(w cenie: materiały szkoleniowe, surowce do przyrządzania kosmetyków, atrakcyjne upominki kosmetyczne oraz nasze ulubione książki)

Podczas warsztatów tworzymy kosmetyki naturalne, czyli te najwyższej jakości, bo co najważniejsze pozbawione są one szkodliwych syntetycznych substancji.

Warsztaty są propozycją dla osób, którym bliska jest idea ekologii i którym zależy na ciekawym spędzeniu czasu, w miłej atmosferze i wzbogaceniu wiedzy. A zatem są propozycją edukacyjną łączącą miłe z pożytecznym.
20294030_1546186408785384_3462231535479762561_n

nat6_n

Serdecznie zapraszamy!

Tamara Gotowicka, redaktor naczelna i wydawca dwumiesięcznika „KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA” (na rynku od 1993 roku), Propagatorka PSYCHOCOSMETOLOGY&SMELL EDUCATION

ZAPISY I ZAMÓWIENIE BONU PODARUNKOWEGO: 535 722 565