STARA MYDLARNIA – PREZENTACJA KOSMETYKÓW

Starą Mydlarnię kojarzymy z kosmetykami naturalnymi o oszałamiających zmysły zapachach i kolorach. Założyła ją w 2001 roku Sylwia Brzuska, z którą miałam przyjemność poznać podczas spotkania zorganizowanego przez IMR advertising by PR.

Jak podkreśliła właścicielka, zakładając firmę połączyła pasję oraz miłość do piękna oraz natury. W ofercie Starej Mydlarni znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, a aromatyczne olejki są dopełnieniem relaksu w domowym Spa.

Ważną część naszej działalności stanowi produkcja całkowicie ręcznie wytwarzanych mydeł w blokach: glicerynowych i roślinnych vege, które można kroić w dowolne kształty. Klienci w naszych kosmetykach cenią naturalność, aktywne surowce, również z polskich ziół z ekologicznych upraw, które dobroczynnie działają na skórę.

Poza tym, pięknie pachną i są bardzo apetyczne – podkreśliła Sylwia Brzuska. Mnie przypadał do gustu produkt do kąpieli, mleko o nucie tabaki oraz preparaty z witaminą C, które zamierzam jesienią przetestować.
Podczas konferencji prasowej dziennikarze mieli możliwość przetestować niemal sto aromatycznych produktów Starej Mydlarni, zaprezentowanych przez Agnieszkę Lisińską i Natalię Okeke.

Spotkanie uświetnił także poczęstunek składający się z autorskich potraw, będących dziełem Moniki Iskandar,dyrektor zarządzającej IMR advertising by PR.

Tamara Gotowicka, Psychocosmetology&Smell Education