NOWOŚCI W SEPHORZE

Rozpoczynamy sezon jesienny. Wśród nowości dostępnych w SEPHORZE, które zaprezentowano dziennikarzom w minioną, słoneczną sobotę, dzisiaj chciałam polecić te oto trzy produkty!
sephora
Jeśli poszukujecie zapachu, który doda Wam energii w jesienne dosyć już ciemne i zimne poranki, to warto z pewnością skosztować odświeżający, ale jednocześnie z emanujący słodyczą zapach – TOUS MOMENTS LOVE. Skomponowano go z nut różowego grejpfruita, różowego pieprzu, włoskiej mandarynki, kwiatów fiołka, konwali, malin, irysa, cedru. I doprawiono białym piżmem oraz drzewem sandałowym. Psik, psik… i od razu robi się wesoło.
sephora1
Zazwyczaj my kobiety skarżymy się, ze nie mamy czasu na mozolny makijaż oczu. Jeśli zależy nam na szybkim i widocznym niemal od razu pogrubieniu rzęs, to wypróbujcie maskarę GRANDIOSE Lancome. Jej innowacyjna, wygięta szczoteczka pozwala precyzyjnie dotrzeć do każdej rzęsy i pokryć ją tuszem pod każdym niemal kątem.
Z badań wynika, że większość kobiet marzy o pełnych ustach. Zanim udacie się jednak na ich powiększenie, to polecam abyście przetestowały LIPMAXIMIZER, czyli błyszczyk wypełniający usta, który ma w swojej ofercie DIOR. W składzie kosmetyku występuje kolagen, który powoduje, że usta stają się pełniejsze, a przy tym są nawilżone i gładkie. Jak czytamy na opakowaniu, wystarczy błyszczyk stosować systematycznie przez 15 dni aby uzyskać efekt jędrnych ust.
Na koniec polecam niezwykle ciekawą lekturę o Orianie Fallaci. Słynnej włoskiej dziennikarce. Autorka, Cristina De Stefano, którą miałam przyjemność osobiście poznać i otrzymać od niej autograf, w książce zatytułowanej – ORIANA FALLACI PORTRET KOBIETY ( wyd. SONIA DRAGA)  w sposób niezwykle ciekawy przedstawiła życie, przekonania i dążenia jednej z najodważniejszych dziennikarek świata. Bo taką była Oriana Fallaci, której udało się wedrzeć do świata dziennikarstwa lat 50-tych, zdominowanego przez mężczyzn. W latach 60. tych Fallaci postanowiła osiąść w Nowym Jorku. Oriana przeprowadziła wywiady z najważniejszymi osobistościami, głowami państw (m. in z Kaddafim, Chomeinim, również z Lechem Wałęsą), z którymi dyskutowała chcąc zrozumieć ich punkt widzenia.
oriana falaccija z cristina de Stefanozdjecie1 zdjecie 2 zdjecie 3  zdjecie