MONTIBELLO HISZPAŃSKA MARKA KOSMETYCZNA

Profesjonalne kosmetyki marki Montibello pochodzą z Barcelony. Firmę stworzono w 1967 roku. Oprócz produktów branży fryzjerskiej dostępne są również kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.
IMG_8073
Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w warszawskim PURE SKY, mieliśmy okazję poznać ciekawą ofertę, która obejmuje także 16 zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji różnych rodzajów skóry.
Kosmetyki wykorzystane podczas zabiegów, masaży działają wszechstronnie. Powstały dzięki innowacyjnym technologiom. Jak podkreśliła Susanna Utrillo, globalny trener marki Montibello – kosmetyki te dostarczają sensorycznych doznań i dzięki temu są wspaniałą terapią dla ciała i zmysłów.
Faktycznie testuję właśnie serum w kremie, THE SERUM-IN -THE-CREAM z serii ARUDE, przeznaczonej do pielęgnacji skóry z oznakami starzenia się. Jego niezwykła formuła doskonale odżywia cerę, natłuszcza. A zapach kremu sprawia, że z przyjemnością się go stosuje. Niebawem wybiorę się na zabieg ARUDE, który ma wygładzić cerę i poprawić koloryt. Przygotuję na pewno relację.