HO’OPONOPONO ENERGIA MIŁOŚCI Z VANINĄ ALONSO, COACH

Spotkanie z Vaniną Alonso, coachem i propagatorką metody HO’OPONOPONO. Vanina pochodzi z Argentyny, ale od wielu lat mieszka we Włoszech nad pięknym Lago Iseo, które miałam okazję pokochać w zeszłym roku. Vanina w tych pięknych okolicznościach przyrody, pomaga ludziom odzyskać akceptację i wewnętrzny spokój.

Od wielu lat stosuje metodę HO’OPONONO, hawajski rytuał miłości i odpuszczenia. Przekonuje, że wystarczy trzy razy dziennie świadomie wypowiadać te słowa, aby uruchomić proces oczyszczenia:

Wypowiadając mantrę: 

PRZEPRASZAM

WYBACZ MI

PROSZĘ

DZIĘKUJĘ

KOCHAM CIĘ

Dzięki eksperymentowi dr Hew Len’a, który wyleczył odział psychiatrycznie chorych więźniów oczyszczając tą metodą siebie i pacjentów, tym duchowym procesem naprawy, oczyszczenia i uwolnienia negatywnych emocji związanych z wydarzeniami i wspomnieniami z przeszłości interesuje się wielu ekspertów z zakresu rozwoju osobistego. Wymienić można słynnego dr Joe Vitale i jego publikację „Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho’oponopono”.

Dzięki tym SŁOWOM zwracamy się z prośbą o usunięcie toksycznych energii ukrytych w podświadomości. Pomyśl, jeśli byłaś w stanie wykreować sobie to WSZYSTKO, co teraz masz nieświadomie, TO CO JESTEŚ w stanie stworzyć, jeśli zaczniesz świadomie kierować swoimi MYŚLAMI i zmienisz nastawienie do świata?

HO’OPONOPONO umożliwi oczyszczenie energii o niskich wibracjach i przekształci ją w energię MIŁOŚCI, AKCEPATCJI, RADOŚCI I WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU.

Nasza podświadomość zna przyczynę problemu, bólu, a nasza świadomo prosi tylko o … WYBACZENIE!