FESTIWAL URODY – SPOTKANIE Z MARY KAY

Pierwszą imprezę w patronackim salonie czasopisma KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA –  FESTIWAL URODY, mamy już za sobą. Zaproszone Panie mogły skorzytać z profesjonalnego makijażu marki MARY KAY, z zabiegów na dłonie, peelingu ust i wielu, wielu profesjonalnych porad dotyczących pielęgnacji skóry.
mary kay 8n
Jak to zwykle bywa w miłym towarzystwie Pań, nie zabrakło także rozmów na temat mody, zdrowego stylu życia, odpowiedniej diety oraz wymiany doświadczeń, nawet życiowych. Dziękujemy Pani Marcie Szczegodzińskiej z Mary Kay Cosmetics i wszystkim Uczestniczkom spotkania.
mary kay 13n
mary kay 8n
mary kay 7n
Mary Kay w 1963 roku założyła w Teksasie firmę kosmetyczną, która wkrótce zaczęła być znana na całym świecie. W tym trudnym czasie Mary Kay stała się niezależną businesswoman i odniosła sukces. Za nią podążyły setki kobiet, którym zależało na rozwoju profesjonalnym. Mary Kay była wyjątkową osobą. W  KOSMETYCE I KOSMETOLOGII, w nr 68 z 2006 roku, wspominałam o niej w związku z pierwszą konferencją prasową oraz biografią Mary Kay, którą przeczytałam z wielkim zainteresowaniem o wymownym tytule  – „CUDA SIĘ ZDARZAJĄ”. Wówczas napisałam – „Sukcesy odnoszą Ci, którzy wyróżniają się osobowością, zdolnościami i stawianiem sobie życiowych celów. A takie zasady wyznawała właśnie Mary Kay. Jak podkreślała –  entuzjazm, dyscyplina, chęci , wreszcie uznanie dla innych – to najważniejsze wartości pozwalające odnieść sukces”. Tego życzę wszystkim naszym wiernym Czytelnikom oraz Sympatykom!

mary kay 17JPG

maty kay 16 1

FESTIWAL URODY uważamy za bardzo udane spotkanie! Niebawem zapraszamy na na kolejne!
mary kay 12n
mary kay 10_n
mary kay 6_n
Redaktor Naczelna czasopisma KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA, Tamara Gotowicka,  oddała się w ręce Pani Marty. Efekt makijażu, który wybrała był  naturalny, dziewczęcy,  z przewagą jasnego różu, beżu i bieli.
mary kay 2n
mary kay 1_n