DOVE Z MYŚLĄ O WŁOSACH

Najnowsze produkty do pielęgnacji włosów DOVE zachwycają estetycznymi opakowaniami, oszałamiającym zmysły zapachem, no i oczywiście innowacyjnymi formułami, które pielęgnują włosy, a przy okazji sprawiają przyjemność podczas ich stosowania.
zdjecie3
Na konferencji prasowej, którą poprowadziła dziennikarka Agnieszka Popielewicz obecne były także aktorki zainteresowane pielęgnacją włosów: Katarzyna Zielińska oraz Julia Pietrucha, która umiliła spotkanie pięknym recitalem. Niedługo możemy spodziewać się podobno płyty z niezwykle nastrojowymi piosenkami, na które czekamy z niecierpliwością!
julia pietrucha
Na konferencji zaprezentowano trzy nowe linie: Pure Care Dry Oil – przeznaczoną do włosów suchych i matowych. Youthful  Vitality – idealną dla włosów dojrzałych, w tym siwych oraz Oxygen&Moisture stworzoną z myślą o włosach cienkich. Mnie przypadła do gustu seria Pure Care Dry Oil. Szampon i odżywka w złocistym kolorze sprawiły, że po umyciu, długie włosy, stały się podatne na rozczesanie i jedwabiste w dotyku.  Lekki olejek do wszystkich typów włosów Pure Care Dry Oil, 1 Szampon Dove Oxygen&Moinsture, 250ml -19,99 zł
Do nowych serii dołączyły lekkie olejki, o nietłustej formule, które możemy stosować na trzy sposoby. Czyli przed myciem, pozostawiając olejek na 30 minut jako maskę. Po umyciu, nanosząc olejek bezpośrednio na włosy wilgotne lub suche, co zabezpieczy je przed działaniem np. gorącego powietrza suszarki. Z kolei  trzeci sposób polegający na dodaniu jednej porcji olejku do ulubionej odżywki i niespłukiwaniu go, zapewni działanie odżywcze. A propos pięknego  zapachu, na który zawsze zwracam uwagę w kosmetykach i uważam go za wielki walor, to produkty DOVE zawdzięczają je nutom kwiatu Champaca, białej orchidei, jaśminowi oraz róży. Magnolia champaca pochodzi z Indii oraz Chin i ma charakterystyczne zółtopomarańczowe, silnie pachnące kwiaty, po które sięga przemył perfumeryjny. Znajdziemy je m. in u Diora.
nuty zapachowe DOVE