KURSY ROBIENIA KOSMETYKÓW – DOLCE VITA – WŁOSKIE SPOTKANIA. KREACJA WIZERUNKU I WIZAŻ

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania w klimacie włoskim, które organizujemy z myślą o Tobie, dla Przyjaciół na urodziny, imieniny, wieczór panieński, jak również dla Twoich Pracowników.

erbolario

Podczas spotkania przygotowywać będziemy kosmetyki naturalne. Zaprezentujemy trendy w makijażu, z wykorzystaniem kosmetyków eco. Opowiemy o historii kosmetyki naturalnej i manufakturach włoskich, których historia sięga zamierzchłych czasów.
http://kosmetykaikosmetologia.pl/kursy/kurs-robienia-kosmetykow/
Podpowiemy, w jaki sposób wykreować nowy styl MADE IN ITALY, prezentując firmy i produkty prosto z Włoch.

moda

borse

Do tego oferujemy wyśmienity catering włoski. Przepyszne bakłażany alla siciliana, tarty włoskie, focaccie, mozarelle in carozza, pizze, no i oczywiście makarony oraz gnocchi alla gorgonzola przyprawiają o zawrót głowy. Do tych dań zaserwujemy szampańskie prosecco i wina włoskie. A podczas degustacji nie zabraknie ciekawej historii dotyczącej tych specjałów.
fica
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pizza

carozza carne_n10256227_724774287613493_1562160420579872901_nProwadzimy także kursy języka angielskiego oraz włoskiego branży kosmetycznej. Jak również kursy języka włoskiego w kontekście sztuki, literatury oraz kulinariów. W tym historii kulinariów.

Zapraszamy serdecznie!
Informacje: artidea@kosmetykaikosmetologia.pl
535 722 565