LYDIA SARFATI – APERITIVO PSYCHOCOSMETOLOGY INTERVIEW

Today PSYCHOCOSMETOLOGY APERITIVO live interview with Lydia Sarfati from New York, the founder of Repêchage Cosmetics (40 years on the market) and SPA concept in USA. The author of the famous book on beauty business – SUCCESS AT YOUR FINGERTIPS.

Dzisiejsze Aperitivo z Psychokosmetologią zaszczyci – Lydia Sarfati, właścicielka imperium kosmetycznego Repêchage (40 lat na rynku), twórczyni idei SPA w Stanach Zjednoczonych, Honorowy Członek Esthetic America and Cidesco Federation USA. Prosto z Nowego Jorku. Autorka książki „Sukces na wyciągnięcie ręki”.

Ostatni mój wywiad ukazał się w 2007 r. w „Kosmetyce i Kosmetologii”, zobaczymy zatem, co nowego pojawiło się od tamtej pory i porozmawiamy o szeroko pojętym pięknie, zdrowym stylu życia, pasjach i zapachach Lydii Sarfati.

Jej ulubiony zapach, to zapach bzu i dżemu: jagodowego, malinowego, który przygotowywała Mama.

LYDIA SAFRATI: Wszystko, co robię, robię z miłością

 

Wywiad z Lydią Sarfati na łamach mojej „KOSMETYKI I KOSMETOLOGII” z 2007 roku oraz dedykacja do jej książki „Sukces w zasięgu ręki”. Wspaniała książka z licznymi wskazówkami dotyczącymi samorozwoju, z cennymi wskazówkami, jak prowadzić business.