KOSMETYCZNA PREMIERA W AKADEMII BORYSA SZYCA

DERMOKOSMETYKI AVENE Z RETINALDEHYDEM

W warszawskiej restauracji Borysa Szyca odbyła się prezentacja dermokosmetyków Avene z linii YstheAl o działaniu przeciwstarzeniowym. Krem i emulsja oraz preparat wokół oczu i ust są na bazie Retinaldehydu, prekursora kwasu retinowego, który dostarcza skórze aktywną formę witaminy A. Dzięki temu cera jest odżywiona i nabiera zdrowego kolorytu. Od dzisiaj zaczynamy testowanie. Więcej o tych dermokosmetykach przeczytacie w przygotowywanym nr 98 dwumiesięcznika KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA.

 

z zespołem aveneNa zdjęciu: Tamara Gotowicka, redaktor naczelna dwumiesięcznika KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA z zespołem Avene, Magdaleną Groszewską, beauty editional director, wydawnictwo G+J oraz Ewą Wojciechowską , dziennikarką.

avene akademia

Po porcji solidnej wiedzy z zakresu receptury i działania dermokosmetyków Avene, mieliśmy okazję delektować się smakowitym poczęstunkiem. Moim faworytem okazała się kaczka oraz sernik z białą czekoladą i toffi. Poezja….

W nastrojowej restauracji AKADEMIA na warszawskim Mokotowie panuje artystyczna atmosfera. Kojący zmysły biały wystrój w stylu angielskim, który lubię najbardziej. Na ścianach portrety sławnych kobiet Pągowskiego oraz fortepian, na którym miałam ochotę coś zagrać, ale pomyślałam, że MUSZĘ POĆWICZYĆ. Więc może następnym razem… Można tu poznać smaki i talenty kulinarne właściciela. Bohatera ulubionego przez większość serialu – PRZEPIS NA ŻYCIE.

avene smakołyki