JUBILEUSZ PERFECTY

Z okazji 10-lecia marki Perfecta spotkaliśmy się na uroczystym śniadaniu, które poprowadziła Małgorzata Rozenek. I tym razem wcieliła się w rolę – Perfekcyjnej Pani domu odpowiadając na pytania dotyczące stylu życia, w tym organizacji czasu, również wolnego.
Obraz 017
Tamara Gotowicka, KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA, tuż po zabiegach i masażu z Małgorzatą Rozenek
Jak podkreśliła, w życiu trzeba mieć cel i wyzwania. Dlatego stawia sobie wysoko poprzeczkę. I do tego namawia również innych. W wolnym czasie p. Małgosia docenia pobyt w domu. Wówczas może poświęcić czas pielęgnacji urody. Przygotowuje więc np. kąpiel i nakłada maseczkę. Lubi te marki Perfecta, w saszetkach, zwłaszcza sięga po maseczki na planie. Zawsze je ma pod ręką. W wolnym czasie lubi też pobiegać. Ponieważ, jak każda kobieta uwielbia kosmetyki, z zainteresowaniem wysłuchała prezentacji poświęconej najnowszym produktom PERFECTY – BioLaser (w dwóch wersjach: dla 30-50 latek oraz 50-70 latek), których powstanie było inspiracją zaczerpniętą z efektów uzyskanych po zabiegach odmładzających z użyciem lasera frakcyjnego. Spotkanie nie mogło odbyć się bez urodzinowego tortu, który pokroili, p. Agnieszka Gryc, dyrektor Marketingu oraz Prezes firmy, p. Jacek Majdax.
 
Obraz 014

A na gości czekała jeszcze jedna miła niespodzianka. Czyli zabieg na dłonie z pachnącą truskawkami parafiną i masaż na obolałe kręgosłupy.

Obraz 016

Życzymy wszystkiego dobrego marce PERFECTA, dzięki której każda z nas może poczuć się PERFEKCyjnie. I pięknie!

zdjecie