PROFUMIOTAMARA KOMPONOWANIE ZAPACHU ON LINE Z KACPREM KAFLEM, PERFUMIARZEM

SMELL EDUCATION PROFUMIO TAMARA. W ramach tego projektu edukacyjnego przedstawiamy pierwszy warsztat on line z komponowania profesjonalnego zapachu szyprowego.

Z Kacprem Kaflem, utalentowanym perfumiarzem, krok po kroku, tworzymy zapach lata 2023 ESTATE 2023, w którym główną bohaterką jest soczysta, tętniąca energią BERGAMOTKA. Co zrobić, żeby jej projekcja była wyjątkowa? Oryginalna i inna niż te zapachy, które do tej pory znacie?

W trakcie warsztatu ukraszamy go niezwykle ciekawymi spostrzeżeniami, skojarzeniami

i informacjami, np.:

Róża dla biedaków? Paczula pachnie siermiężnie? Jak uporać się z civetem? Hedion we wszystkich kompozycjach? I wiele, wiele innych ciekawych informacji.

Zatrzymajcie się i zrelaksujcie, zamknijcie w trakcie naszej artystycznej pracy, co jakiś czas oczy, POCZUJCIE, WYOBRAŹCIE sobie nuty, o których opowiadamy.

Gdzie jesteście? Co czujecie w ciele? Jakie skojarzenia perfumeryjne? Jaki smak? Jak się czujecie energetycznie? Co widzicie oczyma wyobraźni?

Mnie ten zapach zabiera to skąpanego w słońcu Amalfi. A może nad Lago di Garda z tarasem w willi Feltrinelli otoczonej różowymi kwiatami bungenwilli? Ten róż musuje jak schłodzone prosecco z Treviso.

Zapach można kupić. Jest wyjątkowy! Ale o tym przekonacie się już sami.

Zapraszamy!