kosmetyczne nowości

ZAPACH INCANTO SHINE SALVATORE FERRAGAMO

Zapach Incanto Shine Salvatore Ferragamo jest owocowo-kwiatowy. Kompozycja w nucie głowy to: ananas, marakuja, bergamotka, które w sercu zapachu rozwijają się dzięki bukietowi frezji, piwonii chińskiej oraz brzoskwini. W podstawie Incanto wykorzystano piżmo, bursztyn oraz cedr.

incanto ferragamo_n

Nieprawda, że jest to zapach na wiosnę i lato. Bo właśnie teraz, kiedy jest zimno doskonale rozwija się na skórze i dlatego błyszczę i … OCZAROWUJĘ nim otoczenie. (Incanto po włosku oznacza zaczarowanie).

Flakon w kolorach tęczy z różowo-fioletowo, niebieskim i żółtym odcieniem szkła, dodatkowo ozdobiony w kwiaty, zachęca do zanurzenia się chociaż na chwilę w atmosferę bajki…

Salvatore Ferragamo  zasłynął z ekstrawaganckich modeli butów uwielbianych przez gwiazdy na całym świecie. W muzeum we Florencji  podziwiać można ponad 10 000 oryginalnych wzorów obuwia. Po śmierci Salvatore Ferragamo w 1960 roku, rodzina kontynuowała tradycję i zajęła się  produkcją obuwia, akcesoriów i markowych ubrań.

W latach 90-tych pojawiły się pierwsze perfumy Salvatore Ferragamo: Pour Femme i Pour Homme. Teraz jest ich już wiele i zachęcam do ich poznania.

Signorina to najnowszy przebój. Pobiegnijcie zatem do Sephory i skosztujcie go.

Ale ja zdecydowanie polecam INCANTO SHINE! Buona sera!

Tamara Gotowicka