KURS MEZOTERAPII IGŁOWEJ

KURS MEZOTERAPII IGŁOWEJ

DLA KOSMETYCZEK I KOSMETOLOGÓW

Z UŻYCIEM PISTOLETU

LUB DERMO ROLLERA

Zapraszamy na jednodniowe szkolenie dla kosmetyczek i kosmetologów. Absolwent szkolenia otrzymuje skrypt edukacyjny oraz certyfikat uprawniający do wykonywania mezoterapii igłowej.

Polecamy kurs mezoterapii z zastosowaniem pistoletu, który umożliwia osiągnięcie takiego samego efektu, co zabieg z zastosowaniem igły i strzykawki. Ruchy są bardziej precyzyjne, kąt wkłucia dobieramy indywidualnie do problemu skóry. Koszt usługi jest korzystny także dla gabinetu. Igły w pistolecie są do jednorazowego użytku. W zależności od konstrukcji pistoletu, igły występują w tzw. kartridżu: od 8 igiełek i więcej (koszt kartridża od 35 zł).

Derma roller jest przeznaczony dla jednej klientki, można go jednak dezynfekować i zastosować na kolejny zabieg dla tej samej klientki. Roller zostaje  podpisany imieniem i nazwiskiem klientki. Długość igieł rollera dobieramy po diagnozie skóry i wywiadzie klasyfikacyjnym. Czas wykonania zabiegu – ok. 30-40 min. Roller dezynfekuje się specjalnym płynem i przechowuje w sterylnym boksie.

Zapisy i informacje: artidea@kosmetykaikosmetologia.pl

tel: 501 711 565