WARSZTATY KOSMETYKÓW NATURALNYCH

„KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA” –  PRZEPIS NA NATURALNĄ PIELĘGNACJĘ

EDUKUJEMY I INSPIRUJMY EKOLOGICZNIE

TYLKO U NAS! JEDNODNIOWE

WARSZTATY ROBIENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH

O PIĘKNYCH ZAPACHACH

Propozycja dla każdego, komu bliski jest ekologiczny styl życia. Dla pracowników Państwa firmy, np. na imprezę integracyjną. (także w języku angielskim, włoskim). Warsztaty dla dzieci, młodzieży i studentów, jako cenny drogowskaz zdrowego stylu życia

 ZAPROSZENIE W PODRÓŻ ZAPACHÓW I ODKRYWANIA PONADCZASOWYCH RECEPTUR ELIKSIRÓW PIĘKNOŚCI

 • Nauczysz się robić kosmetyki naturalne z produktów dostępnych w domu, sklepie spożywczym, zielarniach, a nawet rosnących w ogrodzie, prawidłowo komponować ich receptury.
 • Nauczysz się czytać etykietki kosmetyków, rozróżniać kosmetyki pochodzenia naturalnego od innych dostępnych na rynku.
 • Poznasz ciekawe i nieskomplikowane receptury produktów naturalnych, stworzone przez współpracujących z nami ekspertów w tej dziedzinie w Polsce i we Włoszech.

suszki

 • Poznasz potrzeby skóry, nauczysz się, jak przygotować w domu produkty naturalne do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Przygotowane kosmetyki będą pozbawione substancji drażniących i konserwantów.
 • Dowiesz się o ciekawej historii kosmetyki naturalnej. Poznasz wielowiekową tradycję manufaktur zajmujących się tworzeniem produktów pochodzenia naturalnego.
 • Poznasz produkty Bio, Eco, vegańskie, dostępne w Polsce, Niemczech i we Włoszech i innych krajach.
 • Poznasz nieskomplikowane, a wartościowe przepisy na zdrową dietę korzystnie wpływającą na cerę, włosy i paznokcie.

 • Ponadto czeka na Ciebie prezentacja trendów w pielęgnacji i makijażu z zastosowaniem kosmetyków naturalnych.
 • Dowiesz się, w jaki sposób podkreślać walory urody.
 • Pogłębisz wiedzę z zakresu aromaterapii. Dowiesz się, jak dobierać zapachy kosmetyków i jakie jest ich działanie na psychikę.
 • Nauczysz się prostych, a skutecznych receptur środków dbających o higienę domu.

nat5_n

w9_nPrzewidujemy wiele innych atrakcji, w tym upominki, degustacje oraz konkursy! Na zwycięzców czekają nagrody!  W tle muzyka oraz szczypta historii wybranych utworów, powiązanych tematycznie z kwiatami i ich symboliką w sztuce.

 (w cenie: materiały szkoleniowe, surowce do przyrządzania kosmetyków, atrakcyjne upominki kosmetyczne oraz nasze ulubione książki).

ja w vapiano marzec 2013Podczas warsztatów tworzymy kosmetyki naturalne, czyli te najwyższej jakości, bo co najważniejsze pozbawione są one szkodliwych syntetycznych substancji.

Warsztaty są propozycją dla osób, którym bliska jest idea ekologii. Którym zależy na ciekawym spędzeniu czasu, w miłej atmosferze i wzbogaceniu wiedzy. A zatem są propozycją edukacyjną łączącą miłe z pożytecznym.

Serdecznie zapraszam

Tamara Gotowicka, redaktor naczelna i wydawca dwumiesięcznika

„KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA” (na rynku od 1993 roku)

Zgłoszenia: artidea@kosmetykaikosmetologia.pl

tel: 535 722 565

 nat6_nnatta_n
nat398_n