NASZA OFERTA

WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH O PIĘKNYCH ZAPACHACH

WARSZTATY KOSMETYCZNE I JĘZYKOWE

DLA PRACOWNIKÓW FIRM, TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM I WŁOSKIM

OFERTA TŁUMACZEŃ: z języka angielskiego, włoskiego branży kosmetycznej, medycznej. Profesjonalna obsługa podczas konferencji, kongresów, wyjazdów na targi w kraju i zagranicą (Bolonia, Anglia, USA).

WE ARE THE ONLY IN POLAND WHO ORGANIZE COSMETIC AND LANGUAGE COURSES FOR YOUR STAFF FOR EVENTS (MAKE UP, MAKEOVERS, WORKSHOPS ON HOW TO PREPAIRE NATURAL COSMETICS – COSMETIC PRODUCTS AND PERFUME COMPOUDING, REVIEW OF POLISH COSMETICS MARKET AND TRENDS AND OTHER INTERESTING EDUCATIONAL EVENTS ON BEAUTY AND CULTURE – IN ENGLISH AND ITALIAN.

DO NOT HESITATE TO CONTACT US.

Drodzy Państwo zapraszam do skorzystania z autorskiego programu edukacyjnego w ramach, którego przygotowaliśmy ciekawe warsztaty. Są przeznaczone dla osób, chcących połączyć miłe z pożytecznym. Przygotowaliśmy warsztaty poświęcone poprawieniu wizerunku, stylizacji.

Prowadzimy warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych o pięknych zapachach. Warsztatom towarzyszą ciekawe wykłady np. z historii kosmetyki, składu kosmetyków, historii perfumiarstwa, sztuki, malarstwa i literatury. Informacje dotyczące rozwoju branży kosmetycznej w Polsce i na świece.

Mamy też propozycję kursów językowych (o różnej tematyce, dostosowanej do Waszych zainteresowań) oraz sesje motywacyjne i rozwojowe z coachem.

Zapraszamy na kilkudniowe oraz weekendowe warsztaty w kraju oraz we Włoszech, idealne także dla Państwa pracowników, na wyjazdy integracyjne. Nie zabraknie  ulubionych zajęć tanecznych z elementami burleski czy gry w tenisa. A w zimie wyjazdy połączone z nartami.

ja list2012

Tamara Gotowicka, BEAUTY COACH, redaktor naczelna, wydawca KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA

 

 • Warsztaty:  wizażu, kreacji wizerunku, tworzenia kosmetyków naturalnych o pięknych zapachach,
 • zajęcia z coachem (tematyka związana z autoprezentacją, realizowaniem celu, wzbudzaniem pasji).
 • W ramach spotkania  zaprezentujemy ciekawe wykłady z historii kosmetyki, perfumiarstwa, składu kosmetykówj oraz zajęcia taneczne z elementami: burleski, sensual i latino. Oferta gry w tenisa, narty.
 • Kursy języka angielskiego i włoskiego: w tym branży kosmetycznej, medycznej

OFERTA WYDAWNICZA

 • Kalendarze z perfumami dla firm i klientów, autorski projekt z ciekawostkami branży perfumeryjnej, będący jedyną propozycją na rynku
 • Teksty i tłumaczenia (obsługa tłumacza przysięgłego z języka angielskiego i włoskiego) na zamówienie
 • Książki oraz kalendarze artystyczne
 • Broszury, biuletyny, foldery, ulotki, materiały reklamowe (przygotowujemy koncepcję merytoryczną i graficzną materiałów promocyjnych, z realizacją do druku).
 • MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING to publikacja firmowa, skierowana do osób ambitnych, żądnych wiedzy, o określonym statusie społecznym, którym zależy na podwyższaniu poziomu wiedzy. Nasi Klienci korzystają z usług firm kosmetycznych, farmaceutycznych, turystycznych. Interesują się sztuką, modą, zdrowym style życia.
 • MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING dociera bezpośrednio do Klientów. Na jego łamach Czytelnicy znajdują niezbędne informacje na temat firmy, wydarzeń związanych z jej działalnością i oferowanych produktów.
 • MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING jest źródłem wszechstronnych możliwości z zakresu komunikacji marketingowej, oferuje strony reklamowe, artykuły sponsorowane, informacje PR, testy, ankiety.
 • MAGAZYN CUSTOM PUBLISHING umożliwia Czytelnikom poznanie aktualnych trendów, historię ciekawych ludzi, którzy opowiadają o swoich pasjach. Przedstawia miejsca, które warto zwiedzić. Prezentuje ciekawostki związane z osiągnięciami przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego lub innej branży.

Tytuły, które tworzymy odznaczają się profesjonalnie przygotowanymi tekstami pod względem redaktorskim i merytorycznym oraz wysublimowaną grafiką. Gwarantujemy wysoką jakość oraz terminowość wydania projektu.

 • Organizujemy sesje zdjęciowe

NASZĄ WIZYTÓWKĄ JEST KREATYWNE DZIAŁANIE W DOBRYM STYLU

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY