BEAUTY&WELLNESS COACH TAMARA GOTOWICKA

BEAUTY IS MY DUTY. 20 lat minęło, jak jeden dzień! Moje ówczesne zainteresowania, pasje (o których zdałam sobie sprawę rozpoczynając pracę w miesięczniku  Twój Styl) nadal istnieją i rozwijają się.

17952499_1690818450935573_2644751745661716634_n

BEAUTY&LIFESTYLE COACH to tytuł, którym posługuję się zapraszając Was do mojego świata PIĘKNA. IL MIO MONDO DI BELLEZZA! Ten ogród istnieje nie tylko w mojej wyobraźni, ale także w Warszawie, w Podkowie Leśnej, gdzie nabieram sił i inspiracji w kontakcie z roślinami i kwiatami, o które dbam i z których czasami także wykonuję kosmetyki.

No i oczywiście robię im mnóstwo zdjęć, bowiem uwielbiam fotografować piękno. Utrwalać przeżycia, nie odmawiam sobie zdjęć, na których prezentuję rzeczy, które mi się podobają, ubrania, biżuterię, perfumy, kosmetyki, aranżację wnętrz, itd.

Propaguję ZDROWY STYL ŻYCIA, gdzie natura i szeroko pojęte piękno, sprzyjają URODZIE I DOBREMU SAMOPOCZUCIU!
Osoby, które mnie znają wiedzą, że interesuje mnie piękno w szerokim kontekście. Jestem humanistką, estetką, ITALOFILKĄ. Włochy to moja druga ojczyzna, ta duchowa! Stamtąd czerpię inspiracje i MIŁOŚĆ!
W kręgu moich zainteresowań jest sztuka, moda. Nie tylko skupiam uwagę na upiększaniu i trendach służących poprawianiu urody. Ale interesuje mnie przede wszystkim styl życia na wysokim poziomie intelektualnym! PIĘKNO połączone z przeżyciami estetycznymi, literaturą, sztuką, muzyką, aranżacją wnętrz, modą, dbaniem o zdrowie i miłość w związku!
Stąd od wielu lat na łamach czasopism kobiecych i mojego czasopisma KOSMETYKA I KOSMETOLOGIA  propaguję to wszystko, co służy poprawieniu nastroju. Dbanie o urodę. zdrowy styl życia, fitness (Jestem Beauty FITNESSKĄ! Ale TYLKO w wydaniu artystycznym, bo namawiam do tańca, pięknych ruchów, eksponowania kobiecości). Codziennie relacjonuję, co dzieje się na treningu.

16807565_1343885582348802_6885223372970070240_n

Po ponad już 20 latach pracy dziennikarskiej i edukacyjnej w branży związanej z pięknem (m. in w redakcjach czasopism kobiecych, takich jak: Twój Styl, Pani, Viva, Olivia, Samo zdrowie, Kosmetyka i Kosmetologia)  jestem nadal niewyczerpanym źródłem pomysłów i projektów edukacyjnych. Z pasją przygotowuję dla Was relacje z eventów, konferencji poświęconych URODZIE, ZDROWIU i STYLOWI ŻYCIA.
Swoją karierę rozpoczęłam od prasy kobiecej. Po pracy w wielu redakcjach, na różnych stanowiskach, w 2005 roku zostałam wydawcą Kosmetyki i Kosmetologii i pomysłodawczynią pierwszych kursów języka angielskiego i włoskiego branży kosmetycznej. Zwieńczeniem tego projektu był wydany w 2005 roku pierwszy podręcznik English for Beauty Therapists, wyd. PZWL.
Następnie w 2007 roku zainspirowana włoskimi klimatami tworzenia kosmetyków naturalnych, stworzyłam autorki program – WARSZTATY TWORZENIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH O PIĘKNYCH ZAPACHACH, które prowadzę w połączeniu z przekazywaniem wiedzy z zakresu sztuki, literatury i muzyki.
Kolejną pasją mojego życia są ZAPACHY, którymi zajmuję się w ramach badań naukowych, analizując ich rolę w życiu człowieka w doktoracie na Uniwersytecie Warszawskim. Nawiązuję współpracę z włoskimi muzeami perfum. Niebawem ukażą się publikacje na ten temat i mam nadzieję, że ciekawe wykłady oraz warsztaty.

logo KIK najnowsze

Przekazywanie wiedzy jest moją pasją. Stąd warsztaty także z dziećmi i młodzieżą, w języku angielskim i włoskim, z którymi dzielę się pasją.
16997937_1360165300720830_9049969119340258005_n
Najnowszym moim autorskim PIĘKNYM, a zarazem PACHNĄCYM PROJEKTEM jest SENSUAL EXPERIENCE PROJECT – BEAUTY&HEALTH COACHING, nad którym pracuję z włoskimi ekspertami od psychologii pozytywnej i coachingu zdrowia. Jego myślą przewodnią będzie wzmocnienie naszych pozytywnych cech! Nauczenie się odważnego podejścia do życia wypełnionego pasją! MAXIMUM SELF DEVELOPMENT AND CONFIDENCE! A wszystko to w kontekście estetyki.
W  ramach tego projektu, oprócz wymienionych już tematów, będzie jeszcze jeden, którym się interesuję – RELACJE DAMSKO-MĘSKIE! Co by nie mówić… w przeszłości moja pięta ACHILLESOWA. Kobiecość to dar, który należy rozwijać i wspierać.
Moje motto – BEAUTY IS MY DUTY!

Arrivederci! Życzę miłych doznań i wielu inspiracji!
Tamara Gotowicka, BEAUTY &LIFESTYLE COACH, dziennikarka, wykładowca
Zapraszam do śledzenia stron www, instagrama, twittera, facebooka:
kosmetykaikosmetologia.pl
italiawposzukiwaniupiękna
perfumeme
cosmonews.pl
beautyenglish